Firma HANDLOPEX S.A., która jest właścicielem sklepu internetowego Opona.pl działa na rynku motoryzacyjnym już od kilkudzisięciu lat.

Wiedza oraz wieloletnie doświadczenie w tej branży umożliwiły stworzenie kanału sprzedaży internetowej.

Jesteśmy fachowym i zgranym zespołem. Zadowolenie Klienta to nasz główny cel. Dlatego staramy się by opony z naszej szerokiej oferty, jak najlepiej spełniały Państwa oczekiwania. Służymy profesjonalną poradą i obsługą na najwyższym poziomie. Handlopex jest obecnie nie tylko wiodącym dystrybutorem ogumienia w Polsce, ale też jednym z prekursorów zmian na krajowym rynku, bowiem to właśnie rzeszowskie przedsiębiorstwo odpowiada za polski sukces słowackiej marki Matador. Szczegółowe informacje na temat opon tej marki znajdą Państwo na stronie www.oponymatador.pl

Nasz sklep Opona.pl został wielokrotnie doceniony przez naszych Klientów dzięki temu mamy dodatkową motywację, do tego by jakość naszych usług była jak najlepsza.

 

  • Największymi atutami naszego sklepu są bardzo duży asortyment oraz szybkość realizacji zamówień, które dzięki bezpośredniej dostępności towaru, skracają się do minimum, czyli 24 godzin, jednej doby.

 

  • Na magazynie posiadamy ponad 600 000 opon dostępnych od ręki dla każdego naszego klienta. Dostępność produktów, która jest widoczna na naszej stronie www.opona.pl jest aktualizowana, co godzinę, co daje Państwu gwarancję, że wszystkie opony, które są widoczne na stronie są fizycznie osiągalne.

 

  • Wszystkie towary sprzedawane przez nasz Sklep Internetowy Opona.pl produktami nowymi, pełnowartościowymi oraz posiadają pełną gwarancję producentów. Za opony pełnowartościowe uważa się opony nie starsze niż 36 miesięcy od daty produkcji. Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom klientów, sklep Opona.pl skrócił ten okres do 24 miesięcy. W innym przypadku jest to dokładnie zaznaczone na stronie produktu.

 

Jeśli będziecie mieć Państwo pytania prosimy o kontakt.

Adres do korespondencji i magazyn:

Opona.pl

Sklep internetowy opona.pl
ul. Połonińska 29
35-082 Rzeszów

 

Obsługa klienta

Poniedziałek - Piątek, godz. 8.00 - 16.00

 

Infolinia: 801 000 372


FAX: 17 787-60-02
E-mail : sklep@opona.pl

 


Dział Sprzedaży

Janusz Sobolewski
Tel.: 17 86 04 359
E-mail : j.sobolewski@opona.pl
Gadu - gadu : 155277


Dział IT

Maciej Mierzwa
E-mail : m.mierzwa@opona.pl
Gadu - gadu : 34218590


Top 10 produktów
Szybki kontakt z nami
  • Infolinia - 801 000 372
  • Telefon - 17 86 04 359
Wysyłka towarów
Zamówienia złożone do godziny 13:00* z płatnością za pobraniem wysyłane są tego samego dnia. W przypadku przedpłaty, wysyłka następuje po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

* - opony, których waga przekracza 40kg wysyłamy tego samego dnia, jedynie w przypadku zamówienia do godziny 11:00
Szczegóły znajdą Państwo w regulaminie. W przypadku wątpliwości, prosimy o kontakt.